بستن جست و جو

استیکر

برای زیباتر شدن موبایل لپ تاپ میز کار کامپیوتر اتاق ماشین و هر جایی که دوست دارید تصویر یا نوشته ای که به شما انگیزه میده رو داشته باشید.

استیکر چیست؟

استیکر یک لغت لاتین می باشد که در زبان انگلیسی به تمامی پشت چسبدار ها اطلاق می‌شود و هر چیزی که چسب داشته باشد به عنوان استیکر شناخته می شود و کلمه stick به معنای چسباندن وsticker  به معنای کاغذ خودچسب است. نام اصلی و تجاری استیکر وینیل (vinyl) می باشد که در ایران با نام استیکر جا افتاده و شناخته شده است.

جنس استیکرهای بادروز چیست و چگونه تهیه می شود؟

استیکرهای بادروز لایه نازکی از جنس PVCمی باشد که پشت آن چسبدار بوده و بعد از چاپ طرح دلخواه روکش سلفون کشیده می شوند که دوام و کیفیت استیکر را چندین برابر می‌کند . بعد از مراحل چاپ طرح و روکش سلفون به مرحله جذاب دایکات یا همان برش می رسیم که با دستگاه های کاتر پلاتر پر قدرتی که داریم آنها را به شکل هایی که طراحی شدن برش می دهیم و برای شما ارسال میکنیم تا از داشتن استیکر هایی با طرح های خاص و کیفیت بالا لذت ببرید.

ویژگی‌های استیکرهای بادروز این است که قابلیت شستشو دارند و در برابر خط و خش مقاوم هستند و می توان با صرف هزینه کم دکوراسیونی زیبا درست کرد و اینکه امکان نصب روی سطوح صاف و صیقلی مثل شیشه آینه ، چوبMDF, درب اتاق ,کمد, یخچال, لپ تاپ , گوشی , دفتر و ماشین را دارند.

انواع استیکر

استیکر ها انواع مختلفی دارند و برخی از آنها که کاربرد بیشتری دارند اشاره می‌کنیم. 

استیکر شیشه ای نوعی است که به صورت بی رنگ یا ترانسپرنت می باشد به همین خاطر برای مصارف خاص همانند شیشه که از دو طرف دید دارد استفاده می‌شود.
استیکر های سفید از محبوبیت بالاتری برخوردار هستند این نوع استیکر برای انواع چاپ ها استفاده می شود و معمولاً چاپ روی این استیکرها کیفیت بالایی دارد و می توان آنها را برای مصارف مختلفی استفاده کرد استیکر ها با دستگاه‌های مختلفی چاپ می‌شوند اما استیکرهای بادروز با دستگاههای چاپ اکوسالونت به چاپ می‌رسد این دستگاه رنگ ها را بسیار شفاف و فونت های بسیار ریز را با کیفیت عالی همانند پوستر چاپ می‌کند و اگر شما به دنبال استیکر های با کیفیت بسیار بالا هستید استیکرهای بادروز را استفاده کنید و از کیفیت و دوام آنها مطمئن باشید.