بستن جست و جو

تابلو و قاب عکس های کاربردی

تابلو ها عضو مهمی از دکوراسیون داخلی هستند که با چیدمان درست جذابیت فوق العاده ای به دکوراسیون میدن

 

قاب های عکس

ما در بادروز محصولات متنوعی از اکسسوری های جذاب دکوراسیون داریم که یکی از پرطرفدارترین اکسسوری ها قاب عکس ها( تابلو ها) هستند که بر اساس جنس و فرم، آنها را به چند دسته تقسیم کردیم.

قاب پاسپارتو

این نوع از قاب بسیار جذاب و هنری است قسمت حاشیه سفید آن 5 سانتیمتر بوده و متناسب با سایز عکس نیز متغیر است قابهای پاسپارتو دارای دو ویژگی مهم هستند یکی محافظت از عکس به خاطر ایجاد فاصله از حاشیه قاب و همینطور ایجاد فاصله بین عکس و شیشه قاب و دوم افزایش زیبایی و جلوه بصری عکس. جنس این قاب ها PVC بوده و قابلیت نصب روی دیوار را دارند.

فوم برد

این تابلو ها از جنس پلی استایرن هستند که علی رغم این سبکی وزن دارای استحکام بالا، مقاوم در برابر رطوبت وقابل شستشو با قیمت پایین هستند.ضخامت فوم برد ها 10 میلیمتر میباشد این محصول در بسیاری از زمینه‌ها به ویژه طراحی و اجرای دکوراسیون و فضای داخلی بسیار پرطرفدار است تابلو فوم بردهای بادروز قابلیت چسباندن بدون آسیب به سطوح صاف توسط چسب های دوطرفه قوی که در پشت فوم برد نصب شده است را دارند.

شاسی

تخته شاسی از پرطرفدارترین محصولات برای چاپ عکس و طرح دلخواهتان است فرم و جلوه شیک ،ماندگاری بالا و قیمت مناسب از مزایای چاپ روی شاسی هستند تابلو شاسی ها در ابعاد مختلفی در سایت بادروز وجود دارند که ضخامت آنها 8 میلیمتر است.جنس شاسی ها چوب MDF است که علاوه بر مقاومت بالایی که دارند به راحتی و بدون آسیب پذیری قابل تمیز شدن هستند. در کنار شاسی ها از نوارهایpvc برای محافظت و ماندگاری بهتر چوب استفاده شده است.

قاب کنواس

 کنواس یا بوم پارچه مختص نقاشی است ( پارچه ای که روی بوم های نقاشی کشیده می شود)که دارای بافت نامنظم و پراکنده بوده و چاپ عکس و تصویر بر روی آنها بسیار زیبا، چشمگیر و ماندگار می‌شود چاپ کنواس با مدرنترین دستگاه ها انجام می‌شود که بعد از چاپ پارچه کنواس روی فریم های چوبی کشیده و تنظیم می‌شود و در ابعاد مختلف در سایت بادروز موجود هستند.