بستن جست و جو

جوراب های فانتزی و طرح دار

زندگی کوتاه تر از اونه که جوراب سفید بپوشید !!!

جوراب 

 

ما برای افرادی که جوراب براشون مهمه و از جوراب های تکراری و کسل کننده دلزده شدن و میخوان پاهای خوشحالی داشته باشند جوراب های رنگی رنگی داریم یادتون نره که پاهاتون حق دارن خوشحال باشن.
این روزها افرادی که به استایل کژوال یا اسمارت کژوال علاقه دارند استایل خود را با جوراب های فانتزی و طرح دار کامل و چشمگیر می‌کنند. جوراب های رنگی و فانتزی تنها مناسب دختران جوان نیستند ، خانمها و آقایان حتی با کت و شلوار می‌توانند در هر سنی از جوراب های فانتزی و رنگی استفاده کنند.

چرا باید جوراب های رنگی استفاده کنیم ؟؟

 

به کمپین #نه_به_جورابهای_سفید بپیوندید و مطمئن باشید که با پوشیدن جوراب های رنگی دنیا رو بهتر و رنگی تر می بینید و با هر استایلی که دارید و هر رنگی می تونید خوش تیپ تر و جذاب تر به نظر بیاید پس شک نکنید که دیگه وقتشه که جوراب های رنگی رو وارد زندگیتون کنید.

چرا پوشیدن جوراب اهمیت دارد ؟

 

بسیاری تصور می‌کنند که پوشیدن‌جوراب اهمیتی ندارد و به عنوان یک اکسسوری غیر ضروری مورد استفاده قرار می گیرد اما این تصور کاملا اشتباه است و پوشیدن جوراب و فواید بسیاری به همراه دارد که خرید جوراب را الزامی می‌کند.
پا در کفش تعریق میکند ، باکتری در جای تاریک و مرطوب رشد می کند و در نتیجه پای بدون جوراب در کفش دچار بوی بد عرق می گردد .اما پوشیدن جوراب میزان عرق کردن پا را تا حد زیادی کنترل می‌کند و همچنین امکان به وجود آمدن قارچ یا انواع باکتری روی پا به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.
کیفیت جوراب اهمیت زیادی دارد و جوراب های مردانه و زنانه باید به گونه‌ای باشد که پا در آن احساس راحتی داشته باشد جورابهای بادروز علاوه بر تنوع طرح و رنگ دارای جنس و بافت مرغوبی هستند که بعد از کلی آزمون و خطا الان به دانش بهترین نخ و اسپاندکس رسیده و می توانیم جورابی با کشسانی بالا تولید کنیم که فری سایز و بسیار لطیف هست.

چه طرح هایی طرفدار بیشتری دارند؟

 

جوراب فانتزی طرح دار، دریایی از مدل را در بر می گیرد که روز به روز طراحان مدل جوراب فانتزی متفاوت و جذابی را به بازار عرضه می کنند برای مثال طرح فلامینگو، پیتزا و کهکشان یکی از طرح های متفاوت و پرفروش بوده است و همچنین طرح های شناخته شده‌ای همچون کاکتوس ، دوربین و unicorn در بازار موجود است,که هر فردی با توجه به سلیقه خود می‌تواند مدل جوراب فانتزی و طرح دار جذابی را انتخاب و تهیه کند.

آیا جوراب های بادروز از بوی بد پا جلوگیری می کنه؟؟

 

ما با استفاده از مواد نانو سعی کردیم به مبارزه با بوی بد پاهای نازنین شما بریم اما بهترین راه اینه که هر روز جوراب هاتون و بشورید و چند تا هم جوراب یدکی داشته باشید و دلخوش به نانو نباشید قدرت بوی بد شما نانو رو هم شکست میده !

جوراب های ساق کوتاه (مچی)

 

جوراب های ساق کوتاه (مچی) بادروز از مدل های محبوبی است که در رنگ ها و طرح های گوناگون تولید می‌شود اندازه این مدل جوراب تا مچ پا می باشد و برای استفاده روزمره بسیار مناسب هستند با این حال جوراب فانتزی ساق بلند دخترانه نیز طرفداران خود را دارد و می توانید آنها را با استایل خاص و مدرن کژوال ترکیب کنید.