بستن جست و جو

رو تختی چاپی

استفاده از رو تختی یکی از مهم ترین المان های دکوراسیون و طراحی داخلی اتاق خواب محسوب می شود،بنابراین یک رو تختی زیبا، خاص و خوش رنگ می تواند تاثیر گذاری بیشتری در فضای اتاق ایجاد نماید.

روتختی بادروز

با چاپ طرح دلخواه روی روتختی اتاقی زیبا و رویایی داشته باشید. چاپ روتختی یکی از خاص ترین کارهای دکوراسیون داخلی است که می تواند هدیه ویژه برای عزیزانتان باشد.روتختی های بادروز در طرح ها و رنگ های مختلفی موجود هستند که توسط هنرمندان خلاق بادروز طراحی و منحصر به فرد می باشند علاوه بر طرحهای بادروز شما می توانید عکس، تصویر، متن و... اختصاصی خود را روی روتختی های تک نفره و دو نفره سفارش دهید.
جنس روتختی های چاپی بادروز از پارچه هازان درجه یک است که بسیار مقاوم و لطیف می باشد و با مدرن ترین دستگاه های چاپ سابلیمیشن انجام می شوند که قابل شستشو اند و رنگ و طرح آنها ثابت است و کمرنگ نمی شود.

 

روتختی چاپی تک نفره

سرویس روتختی تک نفره ۴ تیکه است که شامل لحاف، رو بالشتی، کوسن و ملحفه تشک کشدوزی شده است.لحاف روتختی یکرو چاپ روی پارچه هازان است و روی دیگر آن پارچه تترون نخی ضد حساسیت است که با پشم شیشه پر و دوخته می‌شود سایز لحاف ۲۲۰ × ۱۴۰ سانتیمتر روبالشتی ۵۰ ×۷۰ سانتیمتر و کوسن ۴۵× ۴۵ سانتیمتر است که سایز های استاندارد روتختی تک نفره می باشند.

روتختی چاپی دونفره

این سرویس روتختی ۶ تیکه است که شامل لحاف، دو روبالشتی، دو کوسن و ملحفه تشک کشدوزی شده است که سایز روبالشتی ها و کوسن ها در روتختی دو نفره و تک نفره یکی می باشد اما سایز لحاف سرویس دو نفره ۲۰۰ × ۲۲۰ سانتیمتر است ، جنس روتختی چاپی دونفره بادروز از هازان درجه یک است که طرح روی آن چاپ می شود و روی دیگر پارچه نخی تترون ضد حساسیت است.