عطر جیبی با رایحه های مختلف

عطرها شخصیت شما را منعکس می کنند.

عطر جیبی

عطر جیبی مردانه و زنانه یکی از رایج ترین روش ها در سراسر جهان است تا خود را برای موقعیت های خاص آماده کنند عطر خوب نه تنها اعتماد به نفس فرد را افزایش می‌دهد بلکه موجب می‌شود افرادی که در اطراف شما هستند بوی خوشی را استشمام کنند و لذت ببرند.

عطر جیبی بادروز 20 میلی لیتر و با ماندگاری بالا و پخش کنندگی فوق‌العاده است که در چهار رایحه زنانه و چهار رایحه مردانه وجود دارد رایحه های عطر جیبی زنانه عبارتند از لانکوم ، گودگرل ، کوکو‌شنل و بلک ایکس اس که پرمخاطب ترین مدل های موجود در بازار هستند و رایحه های عطر جیبی مردانه عبارتند از لجند ، اونتوس ، دانهیل دیزایبر بلو  و ورسوز که بیشترین طرفدار را در بین رایحه های دیگر دارند.
عطر جیبی بادروز علاوه بر داشتن رایحه های ماندگار ، دارای طرح های خاص و بروز است که توسط هنرمندان خوش ذوق بادروز طراحی می‌شود و شما با انتخاب طرح منحصر بفرد خود با رایحه دلخواهتان با یک تیر دو نشان میزنید.این محصول می تواند هدیه خاطره انگیز و مناسب برای عزیزانتان باشد.
 عطرهای جیبی بادروز با طرح‌های متنوعی در سایت وجود دارد اما شما می توانید ،طرح اختصاصی خودتان را در قسمت خدمات ویژه سفارش دهید و عطر اختصاصی خودتان را داشته باشید.