بستن جست و جو

پرده پانچ برای پذیرایی

اگر میخوای دکوراسیونی مدرن و خاص داشته باشی از پرده های پانچ با طرح های خاص بادروز استفاده کن.

پرده پانچ

پرده یکی از المان های دکوراسیون داخلی جهت پوشش و زیبایی بخشیدن به محیط های مختلف می باشد که با چاپ طرح دلخواه روی پرده می توانید محیط خود را با سلیقه ی شخصی خودتان طراحی کنید.

اصولاً یکی از زیبایی‌های قسمت پذیرایی منازل پرده هایی با رنگ و طرح مناسب با محیط منزل است که هنرمندان خلاق بادروز با قرار دادن طرح های جذاب و متنوع این امکان را به شما می دهند تا برای هر سلیقه و دکوراسیونی طرح مورد نظرتان را انتخاب کنید و از نظر طرح ، رنگ و کیفیت نگران نباشید،چون پرده های بادروز با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا و با تکنیک چاپ سابلیمیشن روی پارچه هایی از جنس هازان درجه یک که بسیار با کیفیت است چاپ می شوند، پرده های چاپی بادروز قابل شستشو اند و به هیچ عنوان تغییر رنگ نمی دهند.
مدل پرده های چاپی بادروز پانچ است که با پانچ پلاستیکی سبک و بدون پوسیدگی و زنگ زدگی و با دوخت کامل ،آماده آویزان شدن برای شما ارسال میشود.
پرده های پانچ بادروز شامل دو قواره با عرض ثابت ۱۴۵ سانتیمتر و ارتفاع متناسب با کاربرد شما در سه سایز ۲۰۰، ۲۵۰ و ۲۸۰ سانتیمتر تقسیم بندی شده است که در زمان انتخاب طرح و سایز دلخواهتان را می توانید سفارش دهید و اگر به سایز دیگری نیاز داشتید می توانید با تماس با ما سفارش خود را با سایز مناسب خودتان تحویل بگیرید.