پوستر

با سلیقه خودتان دیوارها را با پوستر هایی که دوست دارید دیزاین کنید و از دیدن آنها انرژی بگیرید.

 پوستر

پوستر گویاترین رسانه طراحی گرافیک است که با پیام‌های فرهنگی ،سیاسی و آموزشی توسط هنرمندان بادروز خلق می‌شود پوسترها با استفاده از المان ها،نوشتار، تصاویر مستقیم و غیر مستقیم با مخاطب ارتباط بصری برقرار می‌کنند و مفاهیم خاصی را انتقال می دهند.

پوسترها در بادروز به چند دسته تقسیم می شوند ؟

پوستر ها با جنس ها و ابعاد مختلفی چاپ می‌شوند بادروز برای شما بهترین جنس ها و کاربردی‌ترین ابعاد را فراهم آورده است از جمله پوسترهای بادروز می‌توان به پوستر معمولی، پوستر مربع، پوستر هنری، پوستر هنری مربع و پوستر سیلک اشاره کرد.
برای داشتن یک پوستر باکیفیت باید طرحی باکیفیت داشته باشیم که هنرمندان خلاق بادروز علاوه بر ارائه دادن طرح‌های باکیفیت با خلاقیت خودشان طرح های منحصربفردی را به وجود می‌آورند و برای شما به نمایش می‌گذارند.
 

تفاوت پوستر هنری با پوستر معمولی

تفاوت پوستر هنری با پوستر معمولی در این است که حاشیه سفید دور تا دور طرح قرار می‌گیرد و از 2 الی 5 سانتیمتر متناسب با طرح متفاوت است. پوستر هنری توسط تیم هنرمندان بادروز پیشنهاد شده و به دلیل جلوه هنری پوستر و حس و حال هنری آن نسبت به پوسترهای دیگر نامگذاری شده است.
 

پوستر سیلک

نوع دیگر پوستر های جذاب بادروز پوستر سیلک است که روی کاغذهای مخصوص عکاسی و با دستگاه های مخصوص لابراتور عکاسی چاپ می‌شود و جنس آن کاغذ سیلک است که معمولاً روی شاسی ها می چسبانند و هدف ما با ارائه پوستر سیلک استفاده از قاب های قدیمی است و خودتان هم می‌توانید برای پوسترها قاب تهیه کنید و یا پوستر های سیلک را به همین صورت استفاده کنید این پوسترها به دلیل جنس و چاپ مرغوبی که دارند ماندگاری آن تا یکصد سال ضمانت شده است اما تاکنون کسی نتوانسته تا پایان ضمانت آن زنده بمانند.

چاپ پوستر

شما طرح منحصربفرد خودتان را از پوسترها در سایت بادروز ثبت سفارش کنید و ما آنها را با بهترین دستگاههای پلاتر ایندور بر روی کاغذهای کوتد درجه یک چاپ می‌کنیم وآنها را با بسته بندی های اختصاصی که به پوستر ها آسیبی نمی‌رسد به دست شما می رسانیم تا از داشتن پوستر و طرح اختصاصی خودتان با کیفیتی فوق العاده ،لذت ببرید.
برای داشتن یک دیزاین جذاب از پوسترهای دلخواهتان روی دیوار که با دیدن آن انرژی بگیرید پوسترهای بادروز بهترین انتخاب هستند.