بستن جست و جو

کوسن های فانتزی

با کوسن می توانید زیبایی مبلمان و صندلی هایتان را دوچندان کنید.

کوسن 

 

کوسن یکی از المان های محبوب در دکوراسیون می‌باشد که باعث زیبایی هر چه بیشتر تخت، مبل و کاناپه می‌شود . روکش کوسن های تولید شده در بادروز از جنس پارچه های مخملی درجه یک می باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و بسیار لطیف و دل‌نواز می‌باشند و همچنین کاملا ضد حساسیت و به راحتی قابل شستشو هستند. چاپ کوسن های بادروز بسیار چشم نواز و از کیفیت، درخشندگی و ماندگاری بالایی برخوردار است.در مقابل شستشو کاملاً مقاوم بوده و به هیچ وجه دچار کدری خواهد شد. کوسن های تولید شده در مجموعه بادروز در سایز ۴۶ × ۴۶ و ۳۸ × ۳۸ ارائه می‌شود که سایزهای استاندارد این محصول هستند.
کوسن با طرح های فانتزی و طرح های دلخواهتان را می توانید از سایت بادروز سفارش دهید تا در سریع ترین زمان ممکن و با کیفیتی فوق العاده برای شما ارسال شود.
دو طرفه کوسن های بادروز چاپ شده هستند و هیچ فضای سفیدی در حاشیه کار وجود ندارد که این کار باعث زیبایی هر چه بیشتر کوسن شما خواهد شد.
کوسن‌ها با آنکه فضای کوچکی را به خود اختصاص می‌دهند تاثیر بسزایی در زیبایی دکوراسیون داخلی دارند .شما میتوانید با انتخاب کوسن های شاد، طرح دار و رنگی، همرنگ با پرده ها، فرش ها یا قالی ها حال و هوای نشیمن را گرم و صمیمی کنید.