درباره بادروز

 بادروز از میان تفکر، تجربه ها و توانایی جوان هایی متولد شده است که می‌خواهند مستقیم در قلب شما نفوذ کنند و در شادی ها و دلبستگی های شما شریک شوند. از زمان‌های قدیم روز بیست و دوم از هر ماه باد نام دارد و در این روز جشنی به نام بادروزی در گرامیداشت باد برگزار می شد و مردم در آن روز کاروان‌های شادی به راه می انداختند و بازارهایی تشکیل می‌شد که ابزار شادمانی در دسترس مردم قرار می گرفت، ما هم بادروز را همانند آن بازار می دانیم که می تواند طرح های زیبایی را که شما ارائه کرده اید بر روی اجناسی با کیفیت در دسترس همگان قرار دهد.

دنیای بدون محدودیت بادروز

 با گسترش فضای اینترنت دیگر زندگی با محدودیت برای این نسل معنی ندارد و ما در بادروز با کمک طراحان باذوق پاسخگوی تمام سلیقه ها هستیم. دیگر شما محدود به یک بوتیک و یا مغازه نیستید و میتوانید از بین هزاران طرح که هر روز به آنها اضافه می‌شود فضای اطراف تان را دیزاین کنید و خوشحال تر زندگی کنید. بادروز مانند یک کافه هنری است که با طرح های شما هر روز زیباتر و دوست داشتنی تر می شود و از بودن در آن احساس لذت و آرامش بیشتری خواهید داشت.

کاملا شخصی ، اورجینال و با کیفیت

 یه تیشرت با طرح گربه ملوس، یه قاب گوشی با طرحی از معروفترین نقاشی های دنیا، یه بگ با کلی کاکتوس روش و یه کوسن با لوگو گروه موسیقی مورد علاقت. هر طرحی که میخواید و بهش فکر کردید، بادروز براتون با کیفیت عالی تولید میکنه

محصولات چاپی با کیفیت

بادروز برای هر طیف و سلیقه ای

 خلاقی؟ میخوای پول در بیاری؟ در عرض چند دقیقه فروشگاه خودت رو بساز، کاملا رایگان. فقط کافیه طرح های خودت را بارگذاری کنی و بقیه را به ما بسپاری.  ما ترتیب چاپ (با بیش از 20 محصول با کیفیت) و ارسال اونا رو میدیم

شما هم یک طراح هستید؟

با ثبت نام در بادروز میتونید طرح های خودتون رو روی محصولات ما سوار کنید و بفروشید. پروسه ثبت نام خیلی ساده هست و در چند ثانیه تموم میشه!

ثبت نام حساب کاربری

بادروز چطوری کار میکنه؟

بادروز چطور کار میکنه

 اول طـراح یـک فروشـگاه میــسازه و طرحشو داخـل فروشگاهـش قـرار میـده

دوم شمــا یه طـرح را روی یـک محصولــی که دوسـت داری پیدا میکنــــی

سوم طراح هزینه طراحیشو میگیره و شما هم اون چیزی که دوست داشتی رو!

به همین راحتی!