آیا هر طرحی را میتوان در سایت بادروز ثبت کرد؟

 اگر طرح ارسالی با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت نداشته باشد تیم باد روز بعد از بررسی، آن را در سایت نمایش می دهد در غیر اینصورت طرح حذف شده و به اطلاع شما می‌رسد.

چطور می توانیم درآمد بیشتری در بادروز کسب کنیم؟

 طرح های ارسالی از طریق شما هرچقدر خاص تر و در راستای تقاضای مشتری باشند طبیعتاً فروش بیشتری خواهید داشت.

نحوه قیمت گذاری محصول چگونه است و سود ما چقدر است؟

 در هنگام ارسال طرح در پنل طراحان قیمت پایه محصولات به شما اعلام می شود شما می توانید از هزار تومان تا قیمت پایه محصول به عنوان اجرت طراح به محصول اضافه کنید. به طور مثال اگر قیمت پایه یک ماگ در سایت باد روز ۲۰ هزار تومان تعیین شده باشد شما می توانید از هزار تومان الی ۲۰ هزار تومان به عنوان اجرت  طراح که سود شما در قیمت تمام شده محصول هست به قیمت پایه ماگ اضافه کنید. به همین دلیل است که ماگ در سایت از ۲۱ هزار تومان الی ۴۰ هزار تومان وجود دارد و این مشتری هست که تصمیم می‌گیرد کدام را خریداری کند.

اگر یک طرح توسط دو طراح ارسال شود تکلیف چیست؟

 با توجه به حجم طرح های ارسال شده ممکن است یک طرح توسط دو نفر ارسال شود و اگر طراح ها این مسئله را اعلام کنند طرحی که ابتدا ارسال شده در سایت باقی می‌ماند و طرح دیگر حذف می‌شود.

سود حاصل از فروش طرح ها چطور و چه زمانی به دست ما می رسد؟

 جمع سود محصولاتی که با طرح ارسالی شما به فروش رفته است در صفحه شخصی شما اعلام می شود. شما میتوانید ازطریق پنل طراحان قسمت وضعیت مالی برای دریافت سود اقدام کنید.سودشما از یکم الی پانزدهم هر ماه به حساب بانکی که به نام خودتان در سایت اعلام کرده‌اید واریز می‌شود.

چطور به عنوان طراح برگزیده انتخاب می شویم؟

 هر قدر فعالیت و تعداد طرح‌های ارسالی شما بیشتر باشند در صفحه اصلی سایت به عنوان طراح برگزیده معرفی می‌شوید.

شما هم یک طراح هستید؟

با ثبت نام در بادروز میتونید طرح های خودتون رو روی محصولات ما سوار کنید و بفروشید. پروسه ثبت نام خیلی ساده هست و در چند ثانیه تموم میشه!

ثبت نام حساب کاربری

برای خرید از بادروز، حتما باید ثبت نام کنم؟

 بله، قبل از خرید باید فرم ثبت نام را کامل کنید.

رمز عبور خود را فراموش کرده ام چطور می توانم وارد صفحه کاربری ام شوم؟

وارد قسمت یادآوری رمز عبور شوید، ایمیلی که زمان ثبت نام اعلام کردید وارد کنید، رمز عبور جدید برای شما ارسال می شود و اکنون می توانید وارد شوید.

چطور میتوانم سفارشم را لغو کنم؟

 در ساعات کاری با شماره ۰۲۱۶۵۲۹۹۷۴۴ تماس بگیرید.به دلیل اینکه تمام سفارش ها در بادروز به صورت اختصاصی انجام می‌شود اگر سفارش شما به مرحله تولید رسیده باشد امکان حذف وجود ندارد.

آیا ثبت سفارش از طریق تلفن امکان پذیر است؟

بله، اگر سفارش شما جزء خدمات ویژه سایت محسوب می شود لطفاً با شماره ۰۲۱۶۵۲۹۹۷۴۴ تماس بگیرید و مراحل دیگر سفارش از طریق تلگرام و یا واتساپ انجام می گیرد.

در چه ساعاتی امکان خرید داریم؟

 امکان ثبت سفارش در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته امکان پذیر است.

در چه شرایطی می توانم سفارش خودم را مرجوع کنم؟

 در بازار بادروز تمام تلاش ما تولید محصولات با کیفیت از طرح های درجه یک هنرمندان بادروزی است و تمام سفارش ها بعد از تایید کنترل کیفیت برای شما ارسال می شود.

اگر محصولی که تحویل گرفته اید نواقصی داشت سریعاً ظرف ۲ روز با تهیه عکس مراتب را در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۳۵۴۵۵۴۰۰۵ ارسال کنید تا مورد بررسی کارشناسان بادروز قرار بگیرد.

  • برای مرجوع کردن سفارش مراتب زیر را مطالعه و کاملاً رعایت فرمایید:
  • ۱) محصول در بسته بندی اصلی و اولیه که به شما تحویل داده شده بدون آسیب دیدگی و پارگی باشد و نوشته و برچسبی روی آن نباشد.
  • ۲) در صورت استفاده از کد تخفیف در زمان خرید، از لحاظ قانونی کد تخفیف موردنظر مجدداً قابل استفاده نخواهد بود و در صورت بازگشت کالا، تنها اصل پول پرداختی برای کالا بازگردانده خواهد شد.
  • ۳) تمام اقلام در وضعیت اولیه و نو باشند و هیچ گونه آثار استفاده (مانند لکه، رنگ پریدگی، پارگی یا بوی عطر و بدن) وجود نداشته باشد و کوچکترین چیزی از محصول اضافه یا کم نشده باشد.

کالای مرجوعی را چطور ارسال کنیم؟

بعداز هماهنگی با کارشناسان پشتیبانی بادروز و انجام مراحل توضیح داده شده سفارش از طریق پست پیشتاز به آدرس: شهریار خیابان معلم پلاک ۶۸ واحد۲ پس کرایه شود و تصویر از رسید پستی را برای ما ارسال کنید.