فروشگاه سیار بادروز در باملند

از روز اول که تصمیم به راه اندازی سایت بادروز گرفتیم مهمترین موضوعی که در نظر داشتیم یک ویترین دائمی برای طراحان کشورمان بود که بر خلاف رویه سال های گذشته بتوانند به کسب درآمد از طریق فروش طرح های خود بپردازند. البته آگاه هستیم که در گذشته نیز این امکان از طریق جوامع مجازی و برخی سایت ها به صورت محدود وجود داشت اما یک فروشگاه دائمی که شخص خود طراح بتواند آن را اداره کند و از حاشیه های چاپ محصول فاصله بگیرد در کشورمان وجود نداشت.

از کجا شروع شد؟

فروشگاه سیار بادروز

در ابتدا شروع به بررسی سایت های خارجی کردیم و نمونه هایی مانند ردبابل (redbubble) را در نظر گرفتیم اما هیچگاه نمیخواستیم تا از سایت ما به عنوان نمونه فارسی سایت ردبابل یاد کنند پس شروع به بومی سازی این ایده کردیم و سعی کردیم تا سایت یک کاراکتر مخصوص به خودش داشته باشد.

تصمیم به راه اندازی شادی

مراسم افتتاح فروشگاه سیار بادروز

اما امروز باز هم پا را فراتر گذاشته ایم و تصمیم گرفتیم تا علاوه بر فروش محصولاتمان در سایت و به صورت آنلاین، شادی را نیز معرفی کنیم که یک ویترین دیگر برای محصولات طراحان کشورمان باشد. شادی قرار است در شلوغ ترین مکان های کشور نماینده طراحان باشد و محصولات آن ها را به مشتریان و خریداران که هنوز از طریق وب با بادروز آشنا نشده اند عرضه کند.


چرا باملند را انتخاب کردیم

بعد از بررسی هایی که داشتیم چند نقطه از تهران را به عنوان کاندید در نظر گرفتیم و بعد از بررسی زیاد به این نتیجه رسیدیم که محیط باملند با محصولات طراحی شده توسط طراحان ما هماهنگ تر است. جمعیت جوان باملند و مجتمع تجاری و تفریحی بودن آن باعث شد تا از بین نقاط تفریحی مانند برج میلاد و پارک آب و آتش، مجتمع باملند نظر ما را جلب کند.

افتتاح شادی

برنامه های روز افتتاح شادی متاسفانه به خاطر ناهماهنگی مجموعه باملند انجام نشد اما سریعا با پیگیری ما شرایط برای اجرای برنامه های افتتاح فراهم شد و روز بعد مراسم افتتاح شادی با حضور مردم و طراحان خوب بادروز  با در نظر گرفتن پروتکل های بهداشتی مخصوص کرونا برگزار شد.

شادی یک خلاقیت جدید از بادروز است و حتما آخرین آن هم نخواهد بود
ما منتظر شما در ورودی B باملند به آدرس: دریاچه چیتگر مجتمع تجاری باملند هستیم.