کی‌پاپ چیست؟

پدیده جدید دنیای موسیقی که طرفداران بسیاری را به سمت خود کشانده است. K-POP و K-MUSIC به معنی پاپ کره جنوبی است و حرف K در ابتدای این کلمات مربوط به KOREA و کشور این سبک موسیقی است. برخی دیگر از کشورها مانند ژاپن از حرف J استفاده میکنند. یکی دیگر از سبک های معروف کره جنوبی KRAP است که مخصوص آهنگ های با سبک رپ این کشور میباشد. این سبک موسیقی در بین جوانان و نوجوانان  بسیار محبوبیت پیدا کرده است و حتی بسیاری از نوجوانان برای تبدیل شدن به آیدل کی‌پاپ به کره جنوبی سفر میکنند. کی‌پاپ گروه های بسیاری دارد که در ادامه سعی میکنیم معروفترین آن ها را به شما معرفی کنیم و برای هرکدام برخی از محصولات موجود در سایت بادروز را لیست کنیم.

موسیقی kpop


معروف ترین گروه های کی‌پاپ کدام هستند؟

همانطور که حتما در جریان هستید محبوبیت این گروه ها به یک اندازه نیست و این حتی در دستمزد آن ها بسیار تاثیرگذار است. گروه های موسیقی کی‌پاپ معمولا به دو دسته گروه های موسیقی دخترانه و گروه های موسیقی پسرانه تقسیم میشوند. اگر هنوز کمی مفهوم KPOP Idols برایتان آشنا نیست بگذارید اینطور توضیح بدهیم که مثلا گروه One Direction را  در نظر بگیرید که به سبک کره ای میخوانند و توسط یک شرکت سرگرمی کره ای مدیریت میشوند! این نزدیک ترین تعریف به KPOP Idols بود که میتوانستیم با گروه های آمریکایی مثال بزنیم. افرادی که جذب این گروه ها میشوند معمولا در یکی از هنرهای رقص، خوانندگی یا رپ استعداد دارند و اگر خوش شانس باشند تا آخر عمرشان در این گروه ها عضو خواهند بود و به کسب درآمد میپردازند.

آیدل های کی پاپ

معروف ترین گروه های دخترانه KPOP

گروه های دخترانه KPOP بخش بسیار بزرگی از این صنعت را در اختیار گرفته اند. اولین گروه های دخترانه KPOP در سالهای ابتدایی دهه نود و اوایل سال ۲۰۰۰ پایه این بخش از صنعت موسیقی کره ای را بنا نهادند. با برخی از گروه های دخترانه KPOP  آشنا میشویم.

بلک پینک (Black Pink)

گروه بلک پینک یک گروه کره ای متشکل از جیسو، جنی، رزی و لیسا است که توسط وایجی اینترتینمنت تشکیل شده است. بلک‌ پینک با تک‌ آهنگ “بستنی” در سال ۲۰۲۰ در جایگاه ۱۳ برترین هنرمندان زن کره ای در جدول بیلبورد موسیقی کره قرار گرفت و نخستین گروه دخترانه کره ای است که بیش از یک میلیون نسخه از آلبومشان به فروش رسیده ‌است. نام این گروه در معنای لغوی فارسی به معنای سیاه‌صورتی است. هدف از این نام ‌گذاری نمایش دو جنبهٔ متفاوت از این گروه است؛ اول جنبهٔ صورتی که نشاندهندهٔ زیبایی و معصوم بودن است و دوم جنبهٔ سیاه که نشان دهندهٔ سرکشی و یاغی بودن است. در کل این نام زیبایی درظاهر و در عین حال یاغی و کشنده بودن را مجسم می‌کند.

گروه بلک پینک balckpink

چه محصولاتی با طرح گروه black pink را در بادروز میتوانید پیدا کنید؟

لیست محصولات با طرح گروه بلک پینک از قبیل لوگو و محصولات با طرح اعضای گروه در سایت ما بسیار گسترده است. برخی را که خودمان انتخاب کرده ایم در زیر به شما معرفی میکنیم که البته شما میتوانید با جست و جو در سایت به محصولات بیشتری دسترسی داشته باشید.

خرید ساعت با طرح رزی از گروه بلک پینک

اگر از طرفداران گروه بلک پینک هستید یا به دنبال محصولی مناسب برای هدیه دادن هستید یکی از محصولاتی که پیشنها میکنیم ساعت با طرح رزی است. این محصول را میتوانید با ۸ محصول دیگر با همین طرح ست کنید.
این محصول را که توسط zizyart طراحی شده است مشاهده کنید.

ساعت دیواری rose on the ground
ساعت دیواری rose on the ground
طراحی شده توسط : zizyart
۵۵۶,۰۰۰ تومان
نمایش محصول (صفحه جدید)

خرید ماگ با طرح لیسا از گروه بلک پینک

یکی دیگر از آیدل های محبوب بلک پینک لیسا است. ماگ لیسا را میتوانید با ۶ محصول دیگر با همین طرح ست کنید. این محصول را که توسط zizyart طراحی شده است مشاهده کنید.

ماگ lisa blackpink
ماگ lisa blackpink
طراحی شده توسط : zizyart
۱۷۰,۰۰۰ تومان
نمایش محصول (صفحه جدید)

خرید عطر جیبی با طرح جیسو از گروه بلک پینک

عطر جیبی یک محصول با قیمت مناسب برای هدیه دادن است. اگر میخواهید این محصول را با طرح جیسو (jisoo) داشته باشید، محصول زیر که توسط zizyart طراحی شده است را مشاهده کنید.

عطرجیبی blackpink jisoo neon
عطرجیبی blackpink jisoo neon
طراحی شده توسط : zizyart
۸۴,۰۰۰ تومان
نمایش محصول (صفحه جدید)

دراپ بنر با طرح گروه بلک پینک

دارپ بنر میتواند به اتاق شما زیبایی خاصی ببخشد حال اگر طرفدار بلک پینک هستید دراپ بنر با طرح اعضای این گروه میتواند انتخاب مناسبی باشد. این طرح را میتوانید با ۱۲ محصول دیگر ست کنید. محصول طراحی شده توسط MR Darcy را مشاهده کنید.

دراپ بنر Black Pink
دراپ بنر Black Pink
طراحی شده توسط : Mr Darcy
۲۳۵,۰۰۰ تومان
نمایش محصول (صفحه جدید)

خرید کوسن با طرح گروه بلک پینک

کوسن یکی دیگر از محصولات پرفروش بادروز است. اگر بخواهید میتوانید این محصول را با ۸ محصول دیگر با همین طرح ست کنید. این محصول توسط MR Darcy طراحی شده است.

کوسن Black Pink
کوسن Black Pink
طراحی شده توسط : Mr Darcy
۲۶۷,۰۰۰ تومان
نمایش محصول (صفحه جدید)

خرید پچ حرارتی با طرح گروه بلک پینک

پچ حرارتی یک محصول بسیار جذاب و مناسب برای هدیه دادن است. پچ حرارتی با طرح لوگو بلک پینک انتخاب مناسبی برای طرفدارن این گروه است. این محصول که توسط MR Darcy طراحی شده است را مشاهده کنید و اگر خواستید میتوانید آن را با ۶ محصول دیگر ست کنید.

پچ حرارتی Black Pink
پچ حرارتی Black Pink
طراحی شده توسط : Mr Darcy
۱۵,۷۰۰ تومان
نمایش محصول (صفحه جدید)

شما هم یک طراح هستید؟

با ثبت نام در بادروز میتونید طرح های خودتون رو روی محصولات ما سوار کنید و بفروشید. پروسه ثبت نام خیلی ساده هست و در چند ثانیه تموم میشه!

ثبت نام حساب کاربری

گرلزجنریشن (Gilrs Generation)

 یکی از عالی‌ترین مثال‌ ها برای Kpop idols است. آن‌ها با آهنگ‌ها و مفهوم ‌های فوق ‌العاده جذاب مدتی طولانی است که به عنوان گروه برتر دخترانه در سبک Kpop قرار گرفته‌اند. به عنوان مثال، اگر به آهنگ Gee گوش دهید، حداقل یک روز کامل آن را در ذهن خود تکرار خواهید کرد. این گروه توسط اس. ام. اینترتینمنت پایه‌گذاری شده و دارای هشت عضو به نام‌های ته‌یئون، سانی، تیفانی، هیویئون، یوری، سویانگ، یونآ و سئوهیون است. در ابتدا و در سال ۲۰۰۷؛ گرلز جنریشن با ۹ عضو به عرصهٔ موسیقی وارد شد اما در سپتامبر ۲۰۱۴ بود که نهمین عضو گروه یعنی جسیکا، از گروه جدا شد. به عنوان یکی از برجسته‌ترین شخصیت‌های «موج کره‌ای» و یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های «کی-پاپ» در سطح بین‌المللی، گرلز جنریشن تعداد بی‌شماری جایزه و عنوان‌های افتخاری از جمله «خوانندگان ملی» و «گروه دخترانهٔ ملی» کسب کرده‌است.

گروه موسیقی girls generation

وندر گرلز (Wonder Girls)

یکی دیگر از گروه‌های بزرگ دخترانه Wonder Girls است. آن‌ها به اندازه Girls’ Generation فعال نبوده‌اند و آهنگ‌های پرطرفداری نیز ندارند، اما آهنگ معروف Nobody یکی از پرطرفدارترین آهنگ های Kpop است که تاکنون ساخته شده است. گروه موسیقی وندرگرلز تحت نظر کمپانی جی وای پی اینترتینمنت با پنج عضو یه اون،هیونا،سونمی،سان یه،سوهی در سال ۲۰۰۷ تشکیل شد. این گروه در ژانویه ۲۰۱۷ به طور رسمی منحل شد.

گروه وندر گرلز

آپینک (Apink)

این گروه در ۱۹ آوریل ۲۰۱۱ زیر نظر کمپانی کیوب شکل گرفت. البته الان در کمپانی پلن ای فعالیت می‌کند. اعضای این گروه: پارک چورونگ (لیدر گروه)، یون بومی، سون نایون، کیم نامجو، جونگ اون-جی و اوه هایونگ هستند. هونگ یوک یانگ عضو سابق ای پینک بود که در آوریل ٢۰۱٣ برای تمرکز در درس‌هایش گروه را ترک کرد.

گروه موسیقی آپینک

معروفترین گروه های پسرانه

گروه های پسرانه در کشور ما عمدتا با BTS شناخته میشوند اما در سراسر دنیا گروه های پرطرفدار بسیاری وجود دارند که مانند BTS محبوب هستند. با برخی از گروه های پسرانه KPOP  آشنا میشویم.

گروه بی تی اس (BTS)

بی تی اس قطعا معروف‌ترین و پرطرفدارترین گروه موسیقی پاپ کره‌ای است. گروه BTS (به کره‌ای 방탄소년단 و برگرفته از اصطلاح کره‌ای Bangtan Sonyeondan و مخفف Bulletproof Boy Scouts به معنای پسران پیشاهنگ ضدگلوله) در سال 2010 کارآموزی خود را در کمپانی بیگ‌هیت (BigHit) شروع کرده و در سال 2013 با انتشار آلبوم 2 Cool 4 Skool فعالیت خود را آغاز کردند. در سال 2017، این گروه اعلام کرد که نام BTS به معنای «فراتر از صحنه» (Beyond The Scence) را برای خود برگزیده است. موزیک ویدیو جدید آن‌ها به نام Dynamite رکورد بازدیدها طی 24 ساعت را شکسته است و منجر به اجرای این آهنگ در برنامه جیمی فلن، America’s Got Talent 2020 و Billboard Music Awards 2020 توسط این گروه شد.

بیشتر بخوانید : خرید لوازم بی تی اس + راهنمای کامل و مقایسه محصولات

گروه موسیقی BTS

چه محصولاتی با طرح گروه BTS رادر بادروز میتوانید پیدا کنید؟

رنج محصولات ما در بادروز با طرح گروه بی تی اس بسیار گستره است. از ماگ و تیشرت گرفته تا اکسسوری و لوازم تحریر. در زیر برخی از محصولات منتخب از سوی ادیتور سایت را به شما معرفی میکنیم.

خرید تیشرت با طرح گروه بی تی اس (BTS)

این تیشرت که توسط ‌Blue Side طراحی شده است برگرفته از آهنگ Fake Love گروه BTS است. این محصول را میتوانید با ۵ محصول دیگر با همین طرح ست کنید.

تی شرت مردانه BTS _ Fake Love
تی شرت مردانه BTS _ Fake Love
طراحی شده توسط : reihinart
۳۷۰,۰۰۰ تومان
نمایش محصول (صفحه جدید)

خرید لوازم تحریر با طرح BTS

این دفترچه زیبا که توسط MarMarArts طراحی شده است را میتوانید با ۱۵ محصول دیگر با همین طرح ست کنید.

دفتر یادداشت BTS-Taehyung
دفتر یادداشت BTS-Taehyung
طراحی شده توسط : MarMarArts
۱۴۰,۰۰۰ تومان
نمایش محصول (صفحه جدید)

خرید اکسسوری با طرح BTS

این ساک دستی زیبا با طرح لوگو گروه بی تی اس که توسط zizyart طراحی شده را میتوانید با ۸ محصول دیگر با همین طرح ست کنید.

کیف خرید کتان bts galaxy
کیف خرید کتان bts galaxy
طراحی شده توسط : zizyart
۱۸۲,۰۰۰ تومان
نمایش محصول (صفحه جدید)

خرید استیکر با طرح گروه BTS

 این استیکر زیبا که توسط M_KOO_K طراحی شده برداشتی از موزیک Dynamits از گروه BTS است. این استیکر را میتوانید با ۸ محصول دیگر از همین طرح ست کنید.

استیکر dynamite bts
استیکر dynamite bts
طراحی شده توسط : bts_mk.ir
۱۲,۵۰۰ تومان
نمایش محصول (صفحه جدید)

خرید جوراب با طرح BTS

جوراب های بادروز خاص و با بهترین کیفیت ساخته شده اند. نگاهی به این جوراب با طرح لوگو BTS بیندازید.

جوراب
جوراب BTS
طراحی شده توسط : Badrooz
۳۰,۰۰۰ تومان
نمایش محصول (صفحه جدید)

خرید تابلو با طرح BTS

فوم برد طراحی شده با طرحی از MarMarArts مخصوص BTS آرمی ها. ۱۰ محصول دیگر با همین طرح نیز در سایت موجود است.

فوم برد Taehyung, and Chimmy
فوم برد Taehyung, and Chimmy
طراحی شده توسط : MarMarArts
۱۰۵,۰۰۰ تومان
نمایش محصول (صفحه جدید)

گروه اکسو (EXO)

گروه اکسو (EXO) یک گروه کره‌ای-چینی است که زیرنظر اس.ام. انترتینمنت به فعالیت می‌پردازد. این گروه از نه عضو به نام‌های بکهیون، سوهو، لی، شیومین، چن، چانیول، دی.او.، کای و سهون تشکیل شده‌است. موسیقی آنها به زبان‌های کره‌ای، چینی و ژاپنی منتشر می‌شود و شامل پاپ، هیپ هاپ و آراندبی است. همچنین شامل عناصر موسیقی دنس الکترونیکی نیز می‌شود. این گروه از سال 2014 تا 2018 به عنوان یکی از 5 سلبریتی با نفوذ و برتر در لیست مجله فوربز شناخته شد و از سوی رسانه‌های مختلف برچسب Kings of K-pop یا «پادشاهان کی پاپ» به آنها داده شد.

گروه موسیقی اکسو

چه محصولاتی با طرح گروه اکسو (EXO) را در بادروز میتوانید پیدا کنید؟

طرفداران EXO در بین طراحان ما هم کم نیستند. رنج محصولات ما در بادروز با طرح EXO بسیار گسترده است. در زیر برخی از آنها که توسط ادیتور سایت انتخاب شده اند معرفی میکنیم.

خرید پوستر با طرح گروه اکسو EXO

این پوستر که توسط Mr Darcy طراحی شده است را میتوانید با ۱۶ محصول دیگر با همین طرح نیز ست کنید.

پوستر سیلک EXO 17
پوستر سیلک EXO 17
طراحی شده توسط : Mr Darcy
۳۷,۰۰۰ تومان
نمایش محصول (صفحه جدید)

خرید پرده با طرح گروه اکسو EXO

این پرده پانچی با طرح گروه اکسو مناسب اتاق خواب شما است. این محصول را که توسط Mr Darcy طراحی شده است میتوانید با ۱۷ محصول دیگر با همین طرح ست کنید.

پرده پانچ EXO 2
پرده پانچ EXO 2
طراحی شده توسط : Mr Darcy
۱,۳۵۵,۰۰۰ تومان
نمایش محصول (صفحه جدید)

خرید رو تختی با طرح گروه اکسو EXO

این رو تختی بسیار زیبا با رنگ بندی خاص و با طرح اکسو توسط Mr Darcy طراحی شده است. میتوانید این محصول را با ۱۴ محصول دیگر ست کنید.

روتختی چاپی یک نفره EXO 16
روتختی چاپی یک نفره EXO 16
طراحی شده توسط : Mr Darcy
۱,۸۵۹,۰۰۰ تومان
نمایش محصول (صفحه جدید)

خرید جوراب مچی با طرح گروه اکسو EXO

جوراب مچی با طرح اکسو تولید شده توسط بادروز یک هدیه متفاوت است.

جوراب مچی EXO
جوراب مچی EXO
طراحی شده توسط : Badrooz
۳۰,۰۰۰ تومان
نمایش محصول (صفحه جدید)

گروه بیگ بنگ (Big Bang)

گروه پاپ کره ای بیگ‌بنگ سبک منحصر به فردی دارد که به راحتی مخاطب را جذب می‌کند و موسیقی آن‌ها با هر آلبوم تبدیل به پدیده‌ای جدید می‌شود.

گروه موسیقی بیگ بنگ

گروه دونگ‌بانگ‌شین‌کی (Dong Bang Shin Ki)

 دونگ‌بانگ‌شین‌کی زمانی بزرگ‌ترین باشگاه هواداران جهان را داشت و در اینترنت به خوبی شناخته شده بود.

گروه موسیقی دونگ بنگ شین کی

گروه سونتین (Seventeen)

گروه سونتین (Seventeen) در سال ۲۰۱۵ و زیرنظر پلدیس اینترتینمنت، شکل گرفت. ۱۳ عضو این گروه، در سه زیرمجموعهٔ 'هیپ-هاپ'، 'وکال' و 'اجرا'، به فعالیت می‌پردازند. سونتین تا به امروز سه آلبوم استودیویی و شش آلبوم چندآهنگه منتشر کرده‌است.

گروه موسیقی سونتین

چه محصولاتی با طرح گروه سونتین را در بادروز میتوانید پیدا کنید؟

بسیاری از طراحان ما به گروه سونتین در طراحی ها توجه کرده اند. در زیر به برخی از محصولات ساخته شده با طرح این گروه که توسط ادیتور سایت انتخاب شده اند میپردازیم.

ساعت دیواری با طرح گروه سونتین seventeen

ساعت های دیواری با کیفیت بادروز با طرحی از Mr Darcy آماده شده اند این محصول را میتوانید با ۱۵ محصول دیگر با همین طراحی ست کنید.

ساعت دیواری Seventeen 2
ساعت دیواری Seventeen 2
طراحی شده توسط : Mr Darcy
۵۵۲,۰۰۰ تومان
نمایش محصول (صفحه جدید)

پرده پانچ گروه سونتین seventeen

این پرده از گالری Mr Darcy با رنگ اصلی مشکی که دارد مناسب اتاق خواب شما خواهد بود. این محصول را میتوانید با ۱۳ محصول دیگر با همین طراحی ست کنید.

پرده پانچ Seventeen 1
پرده پانچ Seventeen 1
طراحی شده توسط : Mr Darcy
۱,۳۵۵,۰۰۰ تومان
نمایش محصول (صفحه جدید)

پوستر هنری گروه سونتین seventeen

این محصول زیبا با لوگو گروه سونتین از گالری graphic-parisa را میتوانید با ۹ محصول دیگر با همین طراحی ست کنید.

پوستر هنری Seventeen Boy band
پوستر هنری Seventeen Boy band
طراحی شده توسط : graphic-parisa
۷۲,۰۰۰ تومان
نمایش محصول (صفحه جدید)

کی پاپ از چه زمانی محبوب شد؟

ورود KPOP به آمریکا و اروپا با گروه‌های موسیقی BoA و Wonder Girls بود اما میتوان گفت که بعد از شناخت آهنگ Gangnam Style توسط PSY در تابستان 2012 توجه ویژه ای به KPOP در سراسر جهان شد و این آهنگ توانست رکورد پر تکرارترین ویدیو یوتیوب را نیز بدست بیاورد. بعد ها با یک وقفه کوچک دنیا با BTS و BlackPink آشنا شد و اکنون می‌توانید اجرای بزرگ گروه‌هایی مانند Blackpink را حتی در فستیوال‌هایی مانند Coachella ببینید.

گروه های کی پاپ محبوب

آیدل کی‌پاپ کیست؟

آیدل در لغت به معنی بت و شخصیت الهام‌بخش است. شاید برایتان جالب باشد تا بدانید که طرفداران کی پاپ‌ها یا همان کی پاپرها، به حدی به خوانندگان پاپ کره‌ای علاقه‌مند هستند که از کلمه آیدل برای خوانندگان کی پاپ استفاده می‌کنند. بنابراین اگر به کلمه آیدل در پاپ کره‌ای برخورد کردید بدانید که منظور از این کلمه «خواننده کی پاپ» است. در سال ۲۰۱۳ درآمد متوسط یک آیدل کیپاپ حدود ۴۶ میلیون وون برآورد شد. این مقدار تقریباً دو برابر درآمد متوسط آیدل‌ها در سال ۲۰۱۰، یعنی ۲۶ میلیون وون بود که نشان دهنده یک افزایش درآمد قابل توجه در سال‌های اخیر بود. درآمد بعضی از پردرآمدترین آیدل‌های کیپاپ مثل جی دراگون بسیار بیش از این مقادیر بوده‌است برای مثال در سال ۲۰۱۵ جی دراگون به تنهایی ۷۹۰ میلیون وون درآمد داشته‌است.آیدل‌ها همچنین می‌توانند درآمد بیشتری با امضای قرارداد با شرکت‌های تجارتی و بازرگانی یا تبلیغات کسب کنند.

آیدل های کی پاپ

بهترین آهنگ های کی‌پاپ کدام هستند؟

در لیست زیر برخی از بهترین آهنگ های تاریخ KPOP را مشاهده میکنید. ممکن است این لیست به مرور دچار تغییر شود.

 • “No Other” by Super Junior
 • “Gentleman” by PSY
 • “Oppa Is Just My Style” ("Gangnam Style 2") by PSY & Hyuna
 • “DNA” by BTS
 • “Fire” by BTS
 • “TT” by Twice
 • “Daddy” by PSY ft. CL
 • “As If It’s Your Last” by Blackpink
 • “Fantastic Baby” by Bigbang
 • "Boombayah” by Blackpink

برخی اصلاحات رایج در KPOP

 • کی پاپر  KPOPER: به طرفداران این سبک موسیقی کی‌پاپر گفته میشود.
 • آرمی ARMY : به طرفداران عمدتا BTS آرمی نیز گفته میشود.
 • آیدل Idol: آیدل که در لغت به معنی بت است اما به دلیل تعصب بسیار زیاد طرفداران به گروهشان به اعضای این گروه ها آيدل گفته میشود. به صورت کلی به خواننده های KPOP به اصطلاح Idol گفته میشود.
 • ام وی MV : این کلمه اشاره به همان موزیک ویدیو دارد.
 • دبیو debut : از این کلمه زمانی استفاده میشود که یک گروه کره ای تازه شروع به کار میکند.
 • فن Fan : به طرفداران کی‌پاپ فن نیز گفته میشود و معمولا از ان استفاده میشود.
 • مولتی فن Multi Fan : به طرفداری گفته میشود که همزمان فن چند گروه کره ای است.
 • فن وار Fan War : به زمانی گفته میشود که طرفداران دو گروه در سوشال مدیا به جان هم می افتند و به طرفداری از گروه خود مشغول میشوند.
 • ماما MAMA : نام مهمترین جشنواره موسیقی کره است.

سخن آخر

در این پست وبلاگ بادروز سعی کردیم تا ضمن معرفی KPOP برخی محصولات مربوط به هر گروه را نیز معرفی کنیم. در آینده نیز سعی خواهیم کرد تا اگر محصول جدیدی اضافه شد به این پست اضافه کنیم. اگر خودتان طراح هستید میتوانید با پیوستن به جمع طراحان بادروز فروشگاه اختصاصی خود را راه اندازی کنید.

نویسنده

در مورد نویسنده این مطلب بیشتر بدانید

 • سامان کوچکی
  سامان کوچکی
  من سامان کوچکی یکی از اعضای تیم بادروز هستم و تلاش میکنم تا با فراهم کردن اطلاعات مناسب کمکی باشم برای شما تا زودتر به چیزی که میخواهید برسید :)
نظرات کاربران بادروز

نظر شما در مورد مطلب بالا چیست؟

 • raziye habibi در تاریخ ۶ شهريور، ۱۴۰۰ گفته:
  از جین برای آرمی ها استیکر دارین؟
 • سامان کوچکی
  سامان کوچکی (تیم بادروز) در تاریخ ۶ شهريور، ۱۴۰۰ در پاسخ raziye habibi گفته:
  سلام از قسمت سرچ سایت استفاده کنید
 • مهسا افتخاری در تاریخ ۲۶ مرداد، ۱۴۰۰ گفته:
  سلام خیلی ممنون عالی بود
 • سامان کوچکی
  سامان کوچکی (تیم بادروز) در تاریخ ۲۶ مرداد، ۱۴۰۰ در پاسخ مهسا افتخاری گفته:
  سلام مهسا
  خوشحالیم که از خریدت راضی بودی
 • سعید علوی در تاریخ ۱۸ مرداد، ۱۴۰۰ گفته:
  سلام ارسال سریع تهران ندارین؟
 • سامان کوچکی
  سامان کوچکی (تیم بادروز) در تاریخ ۱۸ مرداد، ۱۴۰۰ در پاسخ سعید علوی گفته:
  سلام سعید
  هیچ کدوم از محصولات بادروز از قبل آماده نیست و چاپ و اماده سازی اون ها خدود ۷ تا ۱۰ روز طول میکشه و ارسالش هم ۲-۳ روزی زمان میبره
 • محمد مقاره در تاریخ ۷ مرداد، ۱۴۰۰ گفته:
  سلام روتختی سفارشی هم چاپ میکنید؟
 • سامان کوچکی
  سامان کوچکی (تیم بادروز) در تاریخ ۷ مرداد، ۱۴۰۰ در پاسخ محمد مقاره گفته:
  سلام محمد
  بله از قسمت خدمات ویژه استفاده کن
 • علی حسنی راد در تاریخ ۲۷ تير، ۱۴۰۰ گفته:
  سلام سفارش عمده قبول میکنید؟
 • سامان کوچکی
  سامان کوچکی (تیم بادروز) در تاریخ ۲۷ تير، ۱۴۰۰ در پاسخ علی حسنی راد گفته:
  سلام علی
  لطفا با شماره دفتر هماهنگ کن
 • mona azimi در تاریخ ۲۴ تير، ۱۴۰۰ گفته:
  کل اینا با هم اندازه یه ویدیو بی تی اس بازدید ندارن
 • زهرا عبدی در تاریخ ۲۳ تير، ۱۴۰۰ گفته:
  اینجوری فایده نداره. تخفیف بدید تا ما هم خرید کنیم
 • سامان کوچکی
  سامان کوچکی (تیم بادروز) در تاریخ ۲۳ تير، ۱۴۰۰ در پاسخ زهرا عبدی گفته:
  سلام زهرا
  تو خبرنامه عضو باش تا در صورت اعلام تخفیف جا نمونی
 • پانته آ فرزادی در تاریخ ۱۸ تير، ۱۴۰۰ گفته:
  فقط عشقم ته هیونگ
 • gh ghi در تاریخ ۱۴ تير، ۱۴۰۰ گفته:
  دانلود آهنگ هارو نذاشتین؟
 • سامان کوچکی
  سامان کوچکی (تیم بادروز) در تاریخ ۱۴ تير، ۱۴۰۰ در پاسخ gh ghi گفته:
  سلام نه!
  فقط قصدمون معرفی بود
 • هنوز وارد نشده اید

  برای ارسال نظرات خود میبایست ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید و یا اگر هنوز ثبت نام نکرده اید در چند ثانیه ثبت نام کنید

  ورود به حساب کاربری